یدک آی تی حامی تولید کنندگان و ارائه قیمت آنلاین تولیدکنندگان، وارد کنندگان و فروشندگان برتر لوازم یدکی خودرو
Bootstrap Slider
گروه بندی فروشندگان
Skip Navigation Links
موضوع مقاله

حتی اگر رفیعی برود

پرسپولیسی‎ها، تراکتور را تکمیل کردند


تیم تراکتورسازی تبریز با جذب امید عالیشاه و احمد نوراللهی تقریبا نیاز به بازیکن جدیدی ندارد.


 

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه وضعیت نهایی سروش رفیعی و حتی کرار جاسم برای جدایی یا ماندن در تراکتورسازی هنوز به طور کامل مشخص نشده اما بازیکنان دیگری در تراکتورسازی هستند که می توانند در ترکیب ثابت این تیم روزهای خوبی را برای پرشورها رقم بزنند.


تراکتورسازی در خط دفاع با بازگشت سعید آقایی و محسن بنگر از مصدومیت مشکلی نخواهد داشت. این دو بازیکن  می توانند در پست های دفاع چپ و دفاع وسط برای تیم خود در کنار سایرین مثل هادی محمدی، محمد ایرانپوریان و خالد شفیعی بدرخشند.


شاید خیلی ها تصور کنند از رفتن سروش رفیعی تراکتورسازی ضربه بزرگی خواهد خورد اما وقتی به این مساله توجه کنیم که محمد نوری آماده در تیم حضور دارد که جای اورا بگیرد، چندان هم نگران کننده نیست. حضور احمدنوراللهی در کنار مهدی کیانی می تواند وسط زمین تراکتورسازی را کاملا بیمه کند. 


از سوی دیگر وینگرهایی که در این تیم حضور دارند، می توانند موفقیت های خوبی را رقم بزنند. بازیکنانی نظیر  محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی که حالا باید به آنها امید عالیشاه را نیز اضافه کنیم. در خط حمله هم که تکلیف تیم مشخص است؛ ادینیو، حاتمی و مهدی شریفی بازیکنانی هستند که می توانند خط دفاع هر تیمی را آزار بدهند.


بی تردید تراکتورسازی در نیم فصل دوم همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر است و این در حالی است که اگر سروش رفیعی هم از این تیم جدا شود، بی تردید یک بازیکن هافبک به جمع سرخپوشان اضافه می شود.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت یدک آی تی میباشد